Poniżej zamieszczamy informacje związane z możliwością pozyskania pracy. Drugi moduł zawiera dane osób, które poszukują kontraktu lub zatrudnienia.

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY: osoby zainteresowane pracą w firmie VELTECH proszone są o przesłanie swoich aplikacji na adres e-mail: praca@veltech.eu
Oczekiwania: znajommość branży spawalniczej, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B, język angielski mile widziany.

Stocznia Nauta zatrudni inżyniera spawalnika IWE na wydziale K3 nowych budów w Gdańsku ( budowa statków oraz konstrukcje stalowe).
Zakres obowiązków:
a. opracowywanie technologii/dokumentacji produkcyjnej spawania w zależności od specyfikacji technicznej oraz wykonywanie kwalifikowania technologii spawania,
b. nadzór nad poprawnością wykonywania połączeń spawanych;
c wykonywanie planów badań;
d. nadzór nad uprawnieniami spawaczy;
e. nadzór nad zużyciem materiałów spawalniczych.
Wymagania:
a. doświadczenie na wskazanym w ogłoszeniu lub pokrewnym stanowisku;
b. wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne ( IWE );
c. praktyczna znajomość programów komputerowych: pakiet office, auto-cad
d. znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
e. dyspozycyjność. Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia do ustalenia.
Swoją aplikację proszę wysyłać na mejla r.szmelter@nauta.pl Tel. kontaktowy : 696457835

CRIST S.A. poszukuje Inżynierów Spawalników. Szczegółowe informacje w załączniku.

NST poszukuje osoby na stanowisku : Handlowiec - Product Manager, Wymagania: Znajomość rynku spawalniczego, doświadczenie handlowe, umiejętność posługiwania się  językiem angielskim, akceptacja częstych podróży służbowych. Szczegóły na stronie:  http://nst.no/work-for-nst/

Firma specjalizująca się w kompleksowym doradztwie personalnym - Cigno Consulting Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: TECHNOLOG/KONSTRUKTOR PROWADZĄCY Kontakt: Pan Michał Sapiejewski tel.: + 48 22 409 25 31 mobile: + 48 517 961 426 e-mail: michalsapiejewski@cigno.pl witryna: www.cigno.pl SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZNIKU:
Międzynarodowy Inżynier Spawalnik (Dyplom IWE, Certyfikaty IIW, EWF) z 16-letnim doświadczeniem szuka możliwości współpracy na podstawie umowy lub kontraktu w branży Offshore lub Energetyka.
Posiadane Certyfikaty VT2, English B2, a także wiedza na temat norm EN ISO, Norsok, ASME. Kontakt: e-mail: welderst@gmail.com Tel. kom. +48 731 108 400 Języki: polski, angielski, rosyjski, białoruski.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY CZŁONKOM WSPIERAJĄCYM DZIAŁALNOŚĆ SPAWALNIKÓW POMORZA
Tutaj wpisz swój tekst...INNYCH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Licznik gości

  • Odsłon łącznie: 0
PROSIMY O KONTAKT NA ADRES E-MAIL: info@spawalnicy.com