Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebook-u: Spawalnicy Pomorza

Poniżej skład Zarządu Koła Spawalników SIMP Oddział Gdańsk
 Honorowy Prezes Michał Wińczainfo@spawalnicy.com
 Prezes Zarządu Włodzimierz Jacek Walczakinfo@spawalnicy.com
 V-ce Prezes Jerzy Łabanowskiinfo@spawalnicy.com
 V-ce Prezes Tadeusz Waszkiewiczinfo@spawalnicy.com
 Sekretarz Marek Szwedainfo@spawalnicy.com
 Cz. Zarządu Jacek Skorackiinfo@spawalnicy.com
 Cz. Zarządu Tomasz Kozakinfo@spawalnicy.com
 Cz. Zarządu Konrad Matoliczinfo@spawalnicy.com
 Cz. Zarządu Norbert Olczykowskiinfo@spawalnicy.com
 Cz. Zarządu Arkadiusz Gniazdowskiinfo@spawalnicy.com
Dla wygody Koleżanek i Kolegów, którzy preferują opłacanie składek przelewem, podajemy numer rachunku bankowego SIMP:
I Oddział PKO BP w Gdańsku: 15 1020 1811 0000 0602 0097 0590. Sprawy finansowe prowadzi Sekretarz Koła.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY CZŁONKOM WSPIERAJĄCYM DZIAŁALNOŚĆ SPAWALNIKÓW POMORZA
Tutaj wpisz swój tekst...INNYCH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Licznik gości

  • Odsłon łącznie: 0
PROSIMY O KONTAKT NA ADRES E-MAIL: info@spawalnicy.com