Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebook-u: Spawalnicy Pomorza

Poniżej skład Zarządu Koła Spawalników SIMP Oddział Gdańsk
 Honorowy Prezes Michał Wińczainfo@spawalnicy.com
 Prezes Zarządu Tadeusz Waszkiewicz
info@spawalnicy.com
 Wiceprezes Fydrych Dariuszinfo@spawalnicy.com
 Cz. Zarządu Licznerski Łukaszinfo@spawalnicy.com
Wiceprezes Matolicz Konradinfo@spawalnicy.com
 Sekretarz Marek Szwedainfo@spawalnicy.com
 Cz. Zarządu Śliwińska Annainfo@spawalnicy.com
 Cz. Zarządu Świerczyńska Aleksandrainfo@spawalnicy.com
 Wiceprezes Walczak Jacekinfo@spawalnicy.com
 
Dla wygody Koleżanek i Kolegów, którzy preferują opłacanie składek przelewem, podajemy numer rachunku bankowego SIMP:
I Oddział PKO BP w Gdańsku: 15 1020 1811 0000 0602 0097 0590. Sprawy finansowe prowadzi Sekretarz Koła.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY CZŁONKOM WSPIERAJĄCYM DZIAŁALNOŚĆ SPAWALNIKÓW POMORZA
Tutaj wpisz swój tekst...INNYCH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Licznik gości

  • Odsłon łącznie: 0
PROSIMY O KONTAKT NA ADRES E-MAIL: info@spawalnicy.com